Wykorzystujemy pliki cookies.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Medical Formula ProImmuno®

Jest to produkt wspomagający organizm w walce z infekcjami wirusowymi i stanami zapalnymi. Wykorzystane składniki występują w postaci wyizolowanych związków aktywnych a ich zawartość w suplemencie jest ściśle określona i gwarantowana. Wspiera funkcje układu immunologicznego, oddechowego oraz sercowo-naczyniowego – zwłaszcza w przypadku infekcji wirusowych przebieg choroby zależy w dużej mierze od ich kondycji.

Cały proces zamyka się w czterech krokach:

  1. Odpowiednie wchłanianie dzięki wysokiej biodostępności składników
  2. Wsparcie w walce z wirusami i stanem zapalnym
  3. Neutralizacja wolnych rodników
  4. Wsparcie ogólnej kondycji organizmu

Najważniejsze cechy DuoLife Medical Formula ProImmuno®:

Wspomaga organizm w walce z infekcjami wirusowymi i stanami zapalnymi

Specjalnie wyselekcjonowane składniki produktu wspierają układ immunologiczny i oddechowy, sprzyjając walce organizmu z infekcjami typowymi dla sezonu jesienno-zimowo-wiosennego, takimi jak grypa czy inne infekcje wirusowe. Pomagają chronić organizm w stanach obniżonej odporności, zwłaszcza w sezonie sprzyjającym infekcjom.

Wysoka, potwierdzona klinicznie biodostępność składników

Wielu producentów dobiera skład produktu tylko pod kątem ilości substancji aktywnych. W DuoLife taką samą wagę przywiązuje się do stopnia ich wchłanialności. Tylko wysoka biodostępność gwarantuje skuteczne działanie i efekt prozdrowotny.

Wielokierunkowe działanie

Obok działania bezpośredniego, także dodatkowe właściwości prozdrowotne składników, zwłaszcza działanie antyoksydacyjne, które sprzyja redukcji stresu oksydacyjnego, pomagając utrzymać optymalne funkcje układu immunologicznego, serca, naczyń krwionośnych i mózgu. Organizm w stanie słabej ogólnej kondycji, obciążony dodatkowymi przewlekłymi chorobami, jest bardziej narażony na poważny przebieg infekcji, zwłaszcza wirusowych.

Świadome pochodzenie składników oraz ich działanie potwierdzone badaniami

Pochodzenie surowca wpływa istotnie na jego jakość. Firma DuoLife dba o to, aby surowce pochodziły z najcenniejszych odmian i regionów, a ich działanie, było potwierdzone najnowszymi badaniami naukowymi.

Synergizm działania

Synergizm to współdziałanie składników odżywczych, które może pomagać im w ilości maksymalnej przedostać się do komórek organizmu, a także wzmacnia ich jednostkowe działanie. Dbałość o to, aby wykluczyć antagonistów blokujących wchłanianie składników aktywnych pozwala na dodatkowe zwiększenie biodostępności. Stosowanie obu zasad jednocześnie pozwala na zwiększenie absorbcji i zoptymalizowanie działania produktu.

Zastrzeżone formuły

Bogaty, unikalny skład zamknięty w innowacyjnych formulacjach, zastrzeżonych znakiem ® stanowi tajemnicę produkcyjną DuoLife.

Naturalne fitoskładniki

Wszystkie zastosowane składniki są w 100% naturalne. W produkcie DuoLife Medical Formula ProImmuno® nie zastosowano sztucznych barwników i konserwantów. Głośne „nie!” firma mówi też GMO. Produkt DuoLife Medical Formula ProImmuno® jest idealny dla wegetarian.

Na podstawie materiałów reklamowych firmy DuoLife

Link partnerski do produktu:

https://galgant.myduolife.com/shop/products/1/1073,duolife-medical-formula-proimmuno.html?__language=pl


Dodaj komentarz